BİLGİSAYAR DESTEKLİ ISIL SİSTEMLER TASARIMI

dersini alan öğrencilerin çalıştıkları kurum/kuruluşlar

(Bilgim olan ya da aklımda kalanlar, isimleri olmayanlar bana bildirdikleri takdirde, isimlerini listeye ekleyeceğim)

 

(*) İşaretli olanlar Bitirme Ödevi/Projesi'ni benden almış olan öğrencilerdir.

 

 

2004 MEZUNLARI

 

Burcu KOZLU (Üretim Mühendisi)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Erhan AÇIKEL (Üretim Mühendisi)

TÜLOMSAŞ A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Erman GÜLERYÜZ (Doktora)

ABD

 

Fatma GÜNEŞ (Uzman)

TMMOB, Makine MO, MERSİN

 

Hüseyin Emre KAZAN (Baş Mühendis)

DESIRD TASARIM AR&GE A.Ş İSTANBUL

 

Murat YALAMAN (Üretim Mühendisi)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Oğuzhan ERDEM (İmalat Mühendisi)

KAYEN METAL A.Ş, ANKARA

 

Ozan KUMRAL (Üretim Mühendisi)

TAV AIRPORTS, İSTANBUL

 

Sabri ÜNLÜ (Üretim Mühendisi)

MMM ERBA MAKİNE A.Ş, ANKARA

 

Şükran AYKURT (Üretim Mühendisi)

TÜLOMSAŞ A.Ş

 

Ümit KESKİN* (Doktora)

İNGİLTERE

 

 

 

 

 

2005 MEZUNLARI

 

Mine ÖRCÜM (Üretim Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Adnan ÖKTEN (*) (CAD-CAM Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Özen KURTUL (*) (Tasarım Mühendisi)

ROKETSAN Roket Sanayi ve Ticaret AŞ, ANKARA

 

Seda KONRAT (*) (Özel Proses Mühendisi)

TUSAŞ MOTOR SANAYI ESKİŞEHİR

 

Gökhan AHMET (Araştırma Görevlisi)

ODTÜ, Mühendislik Fakültesi, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, ANKARA

 

Emrah DENİZ (Araştırma Görevlisi)

İTÜ Makine Fakültesi, İSTANBUL

 

Uğur SAMAV (Ürün Geliştirme Mühendisi)

ECZACIBAŞI, BOZÜYÜK

 

Menderes DEĞİRMENCİ (*)

DOĞAL GAZ Firması, İSTANBUL

 

İsmail ASLAN (Product/Process Specialist)

TOFAŞ, BURSA

 

Kubilay ŞAFAK(*) (Bakım-Onarım Mühendisi)

Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü, GÜMÜŞHANE

 

Melih SİVRİHİSAR (AR-GE ve Kalite Kontrol Mühendisi)

İPRAGAZ/SHV GAS, İSTANBUL

 

Kayhan AKTEMUR (Proje Mühendisi)

OTOKAR SAVUNMA SANAYİ A.Ş, İSTANBUL

 

Sezgin ŞAH (Danışman)

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU, Brüksel, BELÇİKA

 

Emre UĞURLUOĞLU (Yeni Yatırımlar Proje Mühendisi)

ETİ Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş., ESKİŞEHİR

 

2006 MEZUNLARI

 

Büşra HEPGÜZEL (Araştırma Görevlisi)

İTÜ Makine Fakültesi, İSTANBUL

 

Göker TÜRKAKAR (*) (Araştırma Görevlisi)

ODTÜ, Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği, ANKARA

 

Ayben YILDIRIM (Proses Müh.)

TCDD, ANKARA

 

Burak ÜNAL (Proses Müh.)

ALP HAVACILIK, ESKİŞEHİR

 

Galip Noyan DEVELİOĞLU (Bakım Müdürü)

EFES PİLSEN, ESKİŞEHİR

 

Celal COŞKUN (Proses Müh.)

ROKETSAN A.Ş. ANKARA

 

Hasan BAŞÇI (Proses Müh.)

NUMECA International, BELÇİKA

 

Hüseyin ÖĞÜLMÜŞ (Proses Müh.)

EÜ A.Ş, Ermenek HES

 

Mehmet EGE (Proses Müh.)

EGEKUR ISITMA & SOĞUTMA İNŞAAT, Ltd. Tic. 

 

Sedat Sadullah YILMAZ (Proses Müh.)

ETİ MADEN İŞL. A.Ş., ESKİŞEHİR

 

Erman ÖZKAN (Proses Müh.)

TUSAŞ MOTOR SANAYI ESKİŞEHİR

 

Onur Ersay US (*) (Kalite Müh.)

TUSAŞ MOTOR SANAYI ESKİŞEHİR

 

Battal Can GÜL (*) (Mekanik Müh.)

TUSAŞ MOTOR SANAYI ESKİŞEHİR

 

Kerem GÜNDOĞAN (*) (Proses Müh.)

TUSAŞ MOTOR SANAYI ESKİŞEHİR

 

Serkan TÜTÜNDOĞRU (İmalat Müh.)

ARÇELİK  Buzdolabı Fab. ESKİŞEHİR

 

Özlem ALBUZ (AR&GE Müh.)

ARÇELİK  Buzdolabı Fab. ESKİŞEHİR

 

Hüseyin KOÇAY (CAD-CAM Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Sibel GENÇLER (*) (Kalite Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Onur ERDEMLİ (Kalite Müh.)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Yasin Öner ETLİ (*)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Mehmet Murat YÖNEY (Mekanik-Tesisat ve Proje Mühendisi)

GÖNKA KLİMA, Bakü, AZERBAYCAN

 

Banu GÜRSOY (Proses Mühendisi-Engineering Departmant)
BPO BPLAS - PLASTIC OMNIUM A.Ş. BURSA

 

Selda ARISAN

T.S.K KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI, ANKARA

 

G. Noyan DEVELİOĞLU (Mekanik Bakım ve Enerji Yöneticisi)

ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SAN. A.Ş. KONYA

 

Seher ÇETİN

DANIŞMANLIK FİRMASI, BURSA

 

2007 MEZUNLARI

 

Dilek SUR (AR&GE Mühendisi)

ARÇELİK  Buzdolabı Fab. ESKİŞEHİR

 

Ş. Deniz GÖKHAN (*) (Proses Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Canan ŞEREFELİ

ANADOLU ELEKTRİK A.Ş. ANKARA

 

Murat KANBER (Tasarım Mühendisi)

TAI AEROSPACE INDUSTRIES ANKARA

 

Yetkin ALIŞVERİŞÇİ (*) (Ürün Geliştirme Mühendisi)

TÜRK DEMİR DÖKÜM A.Ş. Su Isıtıcıları Fabrikası, BİLECİK

 

Serdar BOZAN (*) (Ürün Geliştirme Mühendisi)

TÜRK DEMİR DÖKÜM A.Ş. Su Isıtıcıları Fabrikası, BİLECİK

 

Mert GÜMÜŞ

TAI AEROSPACE INDUSTRIES ANKARA

 

Zerrin BÖCÜ (*) (Araştırma Görevlisi)

ESOGÜ, MMF Makine Mühendisliği Bölümü ESKİŞEHİR

 

Cem UÇAR (Kalite Kontrol Mühendisi)

PEKER GURUP İNŞAAT, Ankara

 

Abdullah ŞEN (Makine Bakım Mühendisi)

SANKO Tekstil İşletmeleri San. ve Ticaret A.Ş. BURSA

 

Şafak GÜRCAN (Tasarım mühendisi)

Sun Limited, ANKARA

 

Onur TERZİ (Üretim Mühendisi)

RODER Ltd, DÜZCE

 

Harun ANAÇ (Üretim Mühendisi)

B-PLAS A.Ş., BURSA

 

Ferhan ÖZENÇ (Üretim Mühendisi)

ZİRVE Plastik Kalıp, Ostim, ANKARA

 

Burak BUDAK (Mühendis)

VALEO Oto Yedek Parça, İSTANBUL

 

Halis AKKAŞ (Üretim Mühendisi)

ETİ MADEN İŞLETMELERİ, ESKİŞEHİR

 

İsmail AYAR (Üretim Mühendisi)

CVS RM HADDELEME, KOCAELİ

 

Ayhan ÖZHAN (Müdür

SAĞ TUBİ ANKARA

 

2008 MEZUNLARI

 

M. Uğur ÜREYEN (*)

Gazi Üniversitesi adına A.B.D.’de MEB Burslusu

 

Esra ÜNVER (*) (AR&GE Mühendisi)

ARÇELİK, Gebze

 

M. Selçuk ISSI

D&H İnşaat Taahhütlük A.Ş. Tripoli/LİBYA

 

Musa ÖZKAN (Araştırma Görevlisi)

Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Gebze İSTANBUL

 

Burcu ÖNER (*) (AR&GE Mühendisi)

Kıraç Metal Sanayi ve Limited Şirketi ESKİŞEHİR

 

Oğuz Kaan UĞUR (AR&GE Müh.)

ATARD Savunma ve Havacılık Sanayi, ESKİŞEHİR

 

Abdullah SERT (Araştırma Görevlisi)

ESOGÜ, MMF Makine Mühendisliği Bölümü ESKİŞEHİR

 

Deniz ÖZCAN (AR&GE Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Ali Rıza PARGAN (*) (TPM Mekanik Bakım Şefi)

JANTSA Jant Sanayi ve Tic. A. Ş. AYDIN

 

Ahmet Efe TÜRE (Tasarım Müh)

ELETTRIC80, Chicago, ABD

 

İlhan ÖZTÜRK (Arş. Gör)

ODTÜ Makine Mühendisliği

 

Buket ÇAM (Üretim Mühendisi)

ECZACIBAŞI VİTRA, ESKİŞEHİR

 

Barış BIDIK (Üretim Mühendisi)

PIRELLİ, İZMİT

 

Caner GENÇELİ (Üretim Mühendisi)

VAKIFBANK Genel Md, İSTANBUL

 

Deniz ÇOĞULU (Üretim Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş, ESKİŞEHİR

 

Esin SINDIR (Üretim Mühendisi)

TAİ Uçak Sanayi A.Ş, ANKARA

 

Gözde YENİLMEZ (Uzman)

KOSGEB, KÜTAHYA

 

Hasan KÖKŞEN

DSI, NİĞDE

 

M. Onur ÇAĞLAR (Mühendis)

Adalet Bakanlığı, İSTANBUL

 

Murat GELGEÇ (Üretim Mühendisi)

TAİ Uçak Sanayi A.Ş., ANKARA

 

Neslihan YATMAZOĞLU (Üretim Mühendisi)

TCDD, ESKİŞEHİR

 

Murat ALKAN (Üretim Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş., ESKİŞEHİR

 

Çağrı DURMUŞ (İmalat Mühendisi)

BÜLBÜLOĞLU VİNÇ SANAYİ A.Ş. ANKARA

 

2009 MEZUNLARI

 

Sedat Sualp ESENLİ (Mekanik Tesisat Şefi)

MNG Holding-MAPA A.Ş. SUUDİ ARABİSTAN

 

Cihan ATAR (*)

BOTAŞ adına A.B.D eğitim bursu, ABD

 

Alev KORKMAZOĞLU (Tasarım Mühendisi)

FARHYM, ANKARA

 

Sevim ÇANKAYA (Tasarım Mühendisi)

FARHYM, ANKARA

 

Aslıhan ŞİMŞEK (Y.Lisans)

San Diego, ABD

 

Bülent AKTAŞ (Üretim Mühendisi)

STANDART PROFİL A.Ş., BURSA

 

Can İNAN (Üretim Mühendisi)

ARÇELİK, ESKİŞEHİR

 

Ege DİKMEN (Y. Lisans)

ALMANYA

 

Fatma SAĞLAM (Y. Lisans) MEB Burslusu

ALMANYA

 

Uğur İMİR (*) (Şantiye Şefi)

PETKİM, İZMİR

 

Özgür SAYLAM (İmalat Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Merve DİNÇ (*) (Kalite Sistem Yöneticisi)

Buron Teknik San. ve Tic. Ltd. Şti. BURSA

 

Kıvanç UNCU (Tasarım Mühendisi)

KARSAN, HEXAGON STUDIO, Gebze-KOCAELİ

 

Hakan AYAZ (Pilot)

THY, İSNABUL

 

Haluk YILMAZ (*) (AR&GE Mühendisi, Soğutma Gurubu)

ARÇELİK, ESKİŞEHİR

 

Sedat OTHAN (Mühendis)

ERKARA A.Ş. ESKİŞEHİR

 

İlyas ÖNER (Borulama Şefi)

Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

 

Emre TURHAN (Sanayi Alımları Mühendisi)

ROKETSAN Roket Sanayi ve Ticaret AŞ, ANKARA

 

Mehmet KIRLI  (Kalite Kontrol Müh)

VESTEL HIGH END, MANİSA

Alican KUTMARAL

Gebze Teknoloji Merkezi, İSTANBUL

 

Sinan ARDIÇ (MEB Burslusu)

Milli Savunma Bakanlığı NATO POL Tesisleri

 

2010 MEZUNLARI

 

Yağmur NÜZKET (*) (Üretim Planlama Müh.)

Teknika Plast Kalıp ve Plastik San. Tic. A.Ş.  MANİSA

 

Ahmet Taha ÇAĞLAR  (Üretim Mühendisi)

FARPLAS A.Ş. İSTANBUL

 

Renat AGISHEV (*) (Kontrol Müh.)

Piping Design  KAZAKISTAN 

 

N. Emrah KILINÇDEMİR (Kontrol Müh.)

PANCAR Elektrik Üretim A.Ş.  İZMİR

 

Uygar BİLEN (*) (Proses Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Ceyhun CANAVAR (Y. Lisans)

Nev York, ABD

 

Emre SERDAR (Ar&Ge Mühendisi)

VESTEL A.Ş, MANİSA

 

Gökay GÜNACAR (Arş. Gör)

ODTÜ Makine Müh. ANKARA

 

Gökhan GÜNEY (Proses Mühendisi)

MAN OTOMOTİV A.Ş. ANKARA

 

Latif ASLAN (Y. Lisans)

Kalifornia, ABD

 

Uğur CANBAZ (Uygulama Müh.)

ABK Teknik, İmalat ve Mühendislik Çözümlemeleri Ltd. Şti. İSTANBUL

 

Mesut BÜYÜKERÇEVİK (Proses Mühendisi)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Mümtaz Burak BATUK (Proses Mühendisi)

SIEMENS A.Ş. İSTANBUL

 

Erdem VATANSEVER (Ar &Ge Mühendisi)

HATTAT TARIM MAKİNELERİ A.Ş. TEKİRDAĞ

 

Ramazan ÇAKIR (Proses Mühendisi)

AKA OTOMOTİV A.Ş. BURSA

 

Yasin BATUR (Ar&Ge Mühendisi)

ETASİS A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Mert GÜLKOKAN (*) (Proses Planlama Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Özer KIR (*)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Gökhan SIR (*) (PTasarım Mühendisi)

ARÇELİK AR-GE MERKEZİ, GEBZE 

 

2011 MEZUNLARI

 

Alp Timuçin KOÇAK

THK Uçak ve İmalat San. A.Ş. Ürün Proje Yöneticisi

 

Barış Can YALÇIN

Yıldız Teknik Üniv. Mekantronik Bölümü, Arş. Gör. İSTANBUL

 

Özlem DEVİREN

ARÇELİK Buzdolabı Fabrikası, ESKİŞEHİR 

 

Emre BAHÇESARAY

MECA PLAST GROUP, Gebze

 

Armağan DEMİR (*) (AR&GE Mühendisi)

TUSAŞ MOTOR SANAYİ, A.Ş., ESKİŞEHİR

 

Hande BÜYÜKDERECİ (Mühendisi)

YUNUSEMRE YAPI DENETİM A.Ş. ESKİŞEHİR

Abdullah İNAN (Proses Planlama Mühendisi)

ALP HAVACILIK A.Ş. ESKİŞEHİR

 

Zuhal BÖCÜ (Ar&Ge Müh.)

ATARD Savunma San. A.Ş. ESKİŞEHİR

 

2013 MEZUNLARI

 

Burcu DOĞAN(*) (Metod Mühendisi)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR

İsmet Sezgin KURT (Şantiye Mühendisi)

ATOM Mühendislik Taahhüt, ANKARA

Çisem ERDOĞAN(*) (ARGE Mühendisi)

COŞKUNÖZ HAVACILIK VE SAVUNMA A.Ş. ESKİŞEHİR

Yağız DEMİR

ENERCON, Servis-Kalite Kontrol Mühendisi, İZMİR

 

2014 MEZUNLARI

 

Oğuz Ozan YOLCAN (Araştırma Görevlisi)

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ, Araş. Gör.

 

Burak KILIÇ (Proses Mühendisi)

TUSAŞ MOTOR SANAYİ, A.Ş., ESKİŞEHİR

 

İlker GÖKTEPELİ (*) (Araştırma Görevlisi)

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ, Araş. Gör.

 

Melike ARIKAN

HİSARLAR MAKİNA, A.Ş., ESKİŞEHİR

 

Samet TAŞYÜREK (*) (Kalite Mühendisi)

TUSAŞ MOTOR SANAYİ, A.Ş., ESKİŞEHİR

 

2015 MEZUNLARI

 

Selin BÜLBÜL(*) (AR&GE Mühendisi)

TUSAŞ MOTOR SANAYİ, A.Ş., ESKİŞEHİR

 

Vezir BAKA (Mühendis)

AKIA HESS OTOMOTIV A.Ş. İSTANBUL

 

Sezgi YILDIRIM(*) (Mühendis)

KEDY Vinç Doktoru Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları San ve Tic, A.Ş., ESKİŞEHİR

 

İpek HASİPEK (AR&GE Mühendisi)

FORD OTOSAN A.Ş. ESKİŞEHİR